ویکی باره

معرفی  

ویکی درم دانشنامه بین المللی پوست و مو و زیبایی ایرانیان است که بصورت یک وب سایت تخصصی، توسط آقای دکتر منتظری، که از سال هشتادو سه تاکنون نویسنده تعداد زیادی از کتابها و مجلات این حوزه بوده اند، با اخذ مشورت از بزرگانان و فعالان بنام حوزه پوست و زیبایی کشور راه اندازی شده است.

اهداف

هدف از راه اندازی این سامانه تامین منبعی واحد و یکدست و منظم و علمی  از اطلاعات و مطالب پوست و زیبایی است که به آبشخور اطلاعاتی و منبع معتبر مخاطبین عام و خاص حوزه زیبایی بدل شود بطوریکه در مقابل هر سوالی  که در ذهن مخاطب خاص (یعنی پزشکان و فعالان این حوزه ) و مخاطب عام(عموم مردم) شکل می گیرد پاسخی از چند دیدگاه مختلف را ارائه نماید

اقدامات انجام شده

هم اکنون تعداد حداقل 1800 مطلب با دسته بندی متنوع در سایت آپلود شده که بسیاری ازنیازمندی های اطلاعاتی  همه فعالان درمانی، دارویی، تجاری و آرایشی حوزه پوست و نیز عامه مردم را تامین میکند لیکن  در نظر است در چند ماه آینده این تعداد به 10000 مطلب افزایش تا به کاملترین مرجع حاضر بدل شود.

اهداف جنبی

از زاویه ای دیگر، ویکی درم مانند یک انجمن  مجازی طراحی شده است که بتواند به عنوان پایگاه مشترکی را برای حضور علمی، تجاری و تبلیغاتی  همه فعالان پوست و زیبایی  فراهم سازد بطوریکه همه اشخاص حقیقی و حقوقی  که در حوزه پوست مشغول به کارند میتوانند در سایت ثبت نام و عضو شده و با اخذ اکانت، که همچون یک وب سایت اختصاصی برای وی عمل می کند، با حوزه تخصصی خود در تعامل علمی عملی و تبلیغاتی و تجاری باشند.

مزایای جنبی

صاحب هر اکانت می تواند اطلاعات تماس خود را در صفحات اختصاصی خود قید نماید و در جهت افزایش مشتریان خود از وب سایت بهره جوید حتی اگر صاحب اکانت خود دارای وب سایت شخصی باشد می تواند مطالب خود را به سایت خود لینک نماید این کار موجب بهبود  فوق العاده رنکینگ سایت شخصی صاحب اکانت نیز خواهد شد.

تبلیغات روزمره

همچنین بخشی جداگانه برای درج آگهی در نظر گرفته شده که صاحبان اکانت می توانند  از آن برای تبلیغ خدمت یا کالای خود بهره جویند. آگهی ها به ترتیب تاریخ در صفحه اول سایت به نمایش در می آیند.

اعتبار قانونی

ویکی درم مجوز فعالیت خود از مراجع قانونی لازم اخذ نموده و هم اکنون دارای پروانه عضویت انجمن کسب و کار اینترنتی و نیز دارای نماد اعتمادالکترونیکی دولت از وزارت صنعت و معدن می باشد.

قابلیت ساختاری

ویکی درم در یک هاست اجاره ای نمی باشد بلکه دارای سرور اختصاصی خود است تا سرعت لازم برای استفاده همزمان هزاران کاربر را داشته باشد و کارشناسان سایت بصورت شبانه روز در جهت به روز نگه داشتن امور مشغول فعالیت هستند  شایان ذکر است کارشناسان یاد شده همگی دانش آموخته رشته های پزشکی بوده و آماده پاسخگویی به هر گونه سوال و درخواست کاربران می باشد.

ویکی تبلیغ

نام و نام خانوادگی به ویکی درم خوش آمدید.