مقررات سایت


قوانین و مقررات

استفاده از خدمات ارائه شده در ویکی درم به منزله داشتن اطلاعات و موافقت کاربر با قوانین و مقررات زیر است :

مالکیت معنوی تمامی اطلاعات موجود در سایت ویکی درم جهت استفاده مشتریان است و هر گونه سوء استفاده از آنها بدون ذکر منبع ممنوع است.

اطلاعات موجود درباره ویژگیهای خدمات ارائه شده در ویکی درم، موجز و کلی است و ویکی درم دائما در حال به روز رسانی آنها است.

1- مسئولیت و ضمانت کالا و خدمات ارائه شده توسط کاربران با کاربر ارائه دهنده (تامین کننده کالا و خدمت) می باشد.

2- هر چند این سایت نسبت به کنترل مطالب ارسالی کاربران از بابت احتمال وجود مطالب غیر عرفی و شرعی و قانونی و ممانعت از نشر آنها اقدام می نماید لیکن مسئولیت هر گونه عواقب عرفی، شرعی، قانونی، سیاسی و اجتماعی مطالب ارسالی کاربران بعهده کاربر ارسال کننده بوده و این سایت مسئولیتی درباره آن ندارد.

کاربران می بایست اطلاعات کاملا درست و کاملی از خود در سایت ویکی درم ثبت نمایند، در غیر این صورت هر گونه عواقب بعدی به عهده کاربر خواهد بود .

سایت ویکی درم هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی در کارکرد این سایت که به دلیل عواملی به دور از اختیار این مجموعه باشند (مانند عواملی که مربوط به سازمانهای دولتی است) را نمی پذیرد.

ویکی درم در هیچ حالتی اطلاعات کاربران خود را به دیگران ارائه نخواهد داد و همچنین با به کارگیری آخرین تکنولوژیهای های موجود در زمینه امنیت وب در بالاترین سطح ممکن از حریم شخصی کاربران خود مراقبت نماید.


ویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درمویکی درم


 

 

ویکی تبلیغ

نام و نام خانوادگی به ویکی درم خوش آمدید.